Naar de inhoud
Lunarspins Casino Bonus Zonder Storting
LunarSpins Casino · Bonus zonder storting

Lunarspins Casino Bonus Zonder Storting

Lunarspins Casino Bonus Zonder Storting: geen vaste no deposit bonus in het aanbod, wel een uitbetalingsgrens van €25 in de regels. Alternatieven: 1.000 free spins vanaf €20, cashback 25% met 1x inzet, free spins na inzet op zondag.

Registreren

Een vaste Lunarspins Casino Bonus Zonder Storting staat niet in het actuele aanbod: het welkomstpakket en alle zeven weekacties vragen een storting of een inzet. De bonusregels houden wel rekening met zo'n bonus, met een maximale uitbetaling van €25 als er ooit een wordt toegekend. Het dichtstbijzijnde alternatief is de donderdag-cashback van 25% tot €150 met slechts 1x inzet, of de 350 free spins op zondag die na €100 inzet op slots worden toegekend in plaats van na een storting. Nederland staat op de lijst met uitgesloten landen, dus ook deze acties zijn volgens de voorwaarden niet voor spelers vanuit Nederland.

Heeft Lunarspins een bonus zonder storting?

Nee, niet als vaste actie. Het weekschema loopt van maandag tot zondag en elke actie heeft een voorwaarde: een storting van €25 of €50, of een inzet van €50 op live casino of €100 op slots. Het welkomstpakket begint bij €20 per storting.

Dat de regels een grens van €25 noemen voor geld uit een bonus zonder storting, betekent dat zo'n bonus incidenteel kan voorkomen, bijvoorbeeld als persoonlijke aanbieding. Een garantie is dat niet. Wie zo'n aanbieding ontvangt, weet in elk geval vooraf dat de opbrengst begrensd is op €25.

Voorwaarden die voor een bonus zonder storting gelden

€25 is het enige specifieke cijfer voor deze bonusvorm; de overige regels gelden voor alle bonussen van Lunarspins. Samen bepalen ze wat een bonus zonder storting maximaal waard is.

RegelWaarde bij Lunarspins
Maximale uitbetaling uit bonus zonder storting€25
Maximale winst uit free spins€100
Maximale inzet met bonus€5 per ronde
Standaard geldigheid7 dagen
Actieve bonussen tegelijk1
Bijdrage slots aan inzet100%
Bijdrage blackjack / baccarat10% / 5%
VerificatieVerplicht vóór de eerste uitbetaling

Het belangrijkste gevolg: ook als een bonus zonder storting grote winsten oplevert, blijft er maximaal €25 over om op te nemen. Daarvoor moet het account bovendien geverifieerd zijn, wat tot 10 dagen kan duren.

Wat een bonus zonder storting is

Een bonus zonder storting is tegoed of een aantal free spins dat zonder eigen geld wordt bijgeschreven. Casino's gebruiken het om nieuwe spelers kennis te laten maken met het aanbod. Omdat er geen eigen inzet tegenover staat, zijn de voorwaarden doorgaans strenger dan bij een stortingsbonus: een vaste uitbetalingsgrens, een inzetvereiste op de winst en een beperkte lijst met spellen.

Lunarspins Casino Bonus Zonder Storting: Monday Reload Bonus
Monday Reload Bonus.

Vormen die zo'n bonus kan hebben

Als Lunarspins een bonus zonder storting toekent, past die binnen de bestaande bonusregels. De meest voor de hand liggende vormen zijn:

  • Free spins: een aantal spins op een vaste slot, met winst begrensd volgens de regels.
  • Klein bonustegoed: bonusgeld met een inzetvereiste en een uitbetalingsgrens van €25.
  • Persoonlijke aanbieding: een individuele actie via e-mail, bijvoorbeeld na een periode zonder spelen.

Waar een eventuele aanbieding te vinden is

Er is geen vaste plek voor een bonus zonder storting. Aanbiedingen die niet in het weekschema staan, komen meestal via een van deze kanalen:

  • De promotiepagina op lunarspins-nl.org, waar het weekschema en tijdelijke acties staan.
  • E-mail aan het adres van het account, als marketingberichten zijn toegestaan.
  • Het bonusoverzicht in het account, waar toegekende bonussen verschijnen.
  • De toernooipagina, waar prijzen soms uit free spins bestaan.
Lunarspins Casino Bonus Zonder Storting: Wednesday Double Fun
Wednesday Double Fun.

Een bonus activeren

Mocht er een bonus zonder storting worden aangeboden, dan loopt de activering via het account. Omdat er maar één bonus tegelijk actief kan zijn, moet een lopende bonus eerst klaar zijn.

  1. Log in en open het bonusoverzicht.
  2. Controleer of er geen andere bonus actief is.
  3. Activeer de aangeboden bonus of free spins.
  4. Speel met maximaal €5 per ronde op spellen die voor 100% meetellen.
  5. Rond de verificatie af voordat een uitbetaling wordt aangevraagd.

Alternatieven bij Lunarspins: de goedkoopste instap

Gerangschikt op de laagste drempel zijn dit de acties die het dichtst bij een bonus zonder storting komen. Twee ervan vragen geen storting maar een inzet, en de cashback heeft een inzetvereiste van slechts 1x.

ActieInhoudVoorwaardeInzet
Welkomstpakket, 1e storting150% tot €1.000Storting vanaf €2040x
Welkomstpakket, 3e storting200% + 1.000 free spinsStorting vanaf €2040x; spins 30x
Maandag100% tot €200Storting vanaf €2535x
Dinsdag250 tot 1.000 free spinsStorting vanaf €2535x
Zaterdag100% live-reload tot €150Storting vanaf €2535x
Woensdag€5 live-bonus + 150 free spins€50 inzet op live casino35x
Vrijdag350 free spinsStorting vanaf €5035x
Zondag350 free spins€100 inzet op slots35x
Donderdag25% cashback tot €150Nettoverlies op live casino1x

De donderdag-cashback is het meest verwant aan een bonus zonder storting: er hoeft geen nieuw geld te worden gestort en het bedrag hoeft maar één keer te worden ingezet. Bij €100 verlies op live casino komt er €25 terug; vanaf €600 verlies wordt het maximum van €150 bereikt.

Mobiel gebruik

Alle acties zijn ook in de mobiele browser te activeren, met dezelfde voorwaarden als op de computer. Een downloadbare app wordt in de voorwaarden niet genoemd; een snelkoppeling op het beginscherm geeft snelle toegang tot het bonusoverzicht.

Veelgestelde vragen over de Lunarspins Casino Bonus Zonder Storting

De meest gestelde vragen over gratis bonussen bij Lunarspins, met de cijfers uit de voorwaarden.

Is er nu een Lunarspins Casino Bonus Zonder Storting?

Niet als vaste actie. Alle acties in het weekschema en het welkomstpakket vragen een storting of een inzet.

Hoeveel kan ik maximaal opnemen uit een bonus zonder storting?

De regels begrenzen de uitbetaling uit zo'n bonus op €25.

Wat is de goedkoopste bonus bij Lunarspins?

Het welkomstpakket begint bij €20 per storting. De donderdag-cashback vraagt geen storting maar keert een deel van het verlies terug, met 1x inzet.

Krijg ik free spins zonder te storten?

Op zondag worden 350 free spins op Big Bass Bonanza 1000 toegekend na €100 inzet op slots, zonder aparte storting voor de actie. De inzet zelf gebeurt wel met eigen saldo.

Moet ik geverifieerd zijn om bonuswinst op te nemen?

Ja. Verificatie is verplicht vóór de eerste uitbetaling en kan tot 10 dagen duren.

Geldt dit aanbod voor spelers in Nederland?

Nee. Nederland staat op de lijst met uitgesloten landen in de voorwaarden van Lunarspins.

Bijgewerkt op 27 oktober 2026.